2016 İklim Plus 10. Yıl Ödülü – İklimSA Kıdem Ödüller

2016 İklim Plus 10. Yıl Ödülü – İklimSA Kıdem Ödüller

Klima sektörünün en iyilerinin ve ciro liderlerinin ödüllendirildiği İklimsa Merkezleri Toplantısı’nda 20 yılı aşkın süredir klima sektörünün lider isimlerinden olan İklim Plus markamız da kıdem ödülünü aldı. 10. Yıl Ödülü olarak taktim edilen kıdem ödülü ile bu seneki 2.ödülünü alan firmamız, klima sektörüne olan katkıları ve başarıları dolayısıyla da tebrik edildi.

26 – 29 Eylül 2016 tarihlerinde düzenlenen İklimsa Merkezleri Toplantısı 3 günlük etkinlik programıyla dolu dolu geçti. Bodrum’un en güzel otellerinden birinde gerçekleştirilen toplantıda “Bölgesel Ciro”, “En Yüksek Ciro Artışı”, “En Çok Üretilen Proje” ödülleri de sahiplerini buldu. Ayrıca bayiler sektörün sorunlarını konuştu, klima satış hedeflerini koydu ve verim artıracak yöntemler üzerinde tartıştılar.

Türkiye genelindeki tüm İklimSA merkezlerinin bir araya geldiği ve farklı kategorilerde başarı elde eden bayilerin ödüllendirildiği merkezler toplantısında İklim Plus markamızı temsilen kurucularımız etkinlikte yer aldılar.

İklim Plus Klima Yetkili Satış ve Servis Merkezi

1994 yılında kişi ve kurumların ısıtma, soğutma ve havalandırma ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuş olan İklim Plus firmamız 40 kişilik eğitimli teknisyen ekibi ve 20 araçlık filosuyla Türkiye’nin lider satış ve servis merkezlerinden biri olmaya devam etmektedir. Amacımız sektörümüze katkı sağlayan ve %100 müşteri memnuniyetiyle hizmet veren markamızın kalitesini her zaman korumaktır. Satışta ve serviste mükemmellik değişmez ilkemizdir!