2016 İklimSA Okmeydanı ve Florya Şenlikköy 10. Yıl Ödülü İklim Plus

2016 İklimSA Okmeydanı ve Florya Şenlikköy 10. Yıl Ödülü İklim Plus

20 yılı aşkın süredir klima sektörünün lider isimlerinden olan İklim Plus markamız bu seneki ilk ödülünü İklimSA’dan aldı. 18 – 20 Şubat 2016 tarihinde düzenlenen İklimsa Merkezleri Toplantısı organizasyonunda İklimsa Okmeydanı E-5 ve İklimsa Florya Şenlikköy şubeleri 10.yıl ödülüne layık görüldü.

Her sene düzenlenen ve klima satış ekiplerinin ödüllendirildiği İklimsa Merkezleri Toplantısı 3 günlük etkinlik programıyla tamamlandı. Türkiye’nin iklimlendirme devi İklimsa tarafından verilen ödüllerden biri de 10.yıl ödülleri oldu. “Bölgesel Ciro”, “En Yüksek Ciro Artışı”, “En Çok Üretilen Proje” ödülleri de sahiplerini bulurken sektörün geleceği, pazar durumu, satış ve servis ekiplerinin verimliliği, ciro artırma stratejileri konuşuldu, 2017 hedeflerinden bahsedildi.

Türkiye genelindeki tüm İklimSA merkezlerinin bir araya geldiği toplantıda farklı kategorilerde başarı elde eden bayiler ödüllendirildi. İklimsa Okmeydanı E-5 ve İklimsa Florya Şenlikköy şubeleri olarak bizler de 10.yıl kıdem ödülümüzü aldık.

İklim Plus Klima Yetkili Satış ve Servis Merkezi

1994 yılında kişi ve kurumların ısıtma, soğutma ve havalandırma ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuş olan İklim Plus firmamız 40 kişilik eğitimli teknisyen ekibi ve 20 araçlık filosuyla Türkiye’nin lider satış ve servis merkezlerinden biri olmaya devam etmektedir. Amacımız sektörümüze katkı sağlayan ve %100 müşteri memnuniyetiyle hizmet veren markamızın kalitesini her zaman korumaktır. Satışta ve serviste mükemmellik değişmez ilkemizdir!