2M Asfalt İnşaat Şantiye Binalarında İklim Plus’ı Tercih Etti

2M Asfalt İnşaat Şantiye Binalarında İklim Plus’ı Tercih Etti!

İstanbul’un en iyi inşaat firmaları arasında yer alan 2M Asfalt İnşaat, şantiye binalarının iklimlendirilmesinde firmamızı seçti! İklimSA ciro ve proje ödüllü satış ve servis merkezlerinden biri olan İklim Plus ekibimiz, 2M Asfalt İnşaat için başarılı bir projeye imza attı. Mitsubishi klima satış ve montaj süreçlerini yönetti.

İklim Plus klima satış merkezimiz şantiye binalarında kullanılacak olan klimaları keşif ekipleriyle birlikte belirledi. A sınıfı, ileri teknoloji ürünü klimalarımız arasından mekanın büyüklüğüne, çalışan kişi sayısına, bölgenin iklim şartlarına, istenen ısıtma ve soğutma performansına göre klimalar seçildi. Ardından montaj ekiplerimiz klimadan en yüksek verimin alınacağı noktalara cihazların montajını gerçekleştirdi. En yeni model klimalarımızın kullanım hususlarını ilettikten sonra İklim Plus Mitsubishi klima satış ve servis merkezi 2M Asfalt İnşaat klima projesini tamamlamış olduk.

2M Asfalt İnşaat LTD. ŞTİ.

2M Asfalt İnşaat LTD. ŞTİ. İstanbul’un başarılı inşaat firmalarından biri olarak sektörün nabzını tutmaktadır. Kentsel dönüşümün aydınlık yüzlerinden biri olarak İstanbul’un en yaşanılır semtlerine yaşam alanları oluşturmaktadır. Dikkat çeken mimari projeleriyle adından söz ettirmektedir. Uzman mimarları ve inşaat ekipleriyle birlikte hizmet vermeye devam etmektedir.

İklim Plus Klima Yetkili Satış ve Servis Merkezi

1994 yılında kişi ve kurumların ısıtma, soğutma ve havalandırma ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuş olan İklim Plus firmamız 40 kişilik eğitimli teknisyen ekibi ve 20 araçlık filosuyla Türkiye’nin lider satış ve servis merkezlerinden biri olmaya devam etmektedir. Amacımız sektörümüze katkı sağlayan ve %100 müşteri memnuniyetiyle hizmet veren markamızın kalitesini her zaman korumaktır. Satışta ve serviste mükemmellik değişmez ilkemizdir!