Anadolu Üniversitesi Klima Hizmetlerinde İklim Plus’ı Tercih Etti

Anadolu Üniversitesi Klima Hizmetlerinde İklim Plus’ı Tercih Etti!

Anadolu Üniversitesi, fakültelerinin ve bölümlerinin iklimlendirme çözümlerinde İklim Plus’ı tercih etti! İstanbul’un olduğu kadar Türkiye’nin de en iyi klima satış ve servis merkezlerinden biri olan İklim Plus, Anadolu Üniversitesi için de satış ve montaj hizmeti verdi. Mitsubishi klima yetkili satış ve servis merkezimiz başarılı bir projeye daha imza atmış oldu.

Ofis, VRF, multi klima sistemleri için İklim Plus teknisyen ve satış ekipleriyle birlikte hazırladığımız projede Anadolu Üniversitesi tarafından kullanılan binaların özelliklerine uygun, A sınıfı ve yüksek verimli klimaların satışını gerçekleştirdik. İlk olarak keşif ekiplerimiz mekanlarda kapasite hesabı yaparak gerekli olan ısıtma ve soğutma değerlerini belirlediler. Binalardaki kişi sayısına, bölgenin iklim şartlarına ve mekan büyüklüğüne göre gerekli olan klima modelleri tespit edildi. Klima montajının yapılmasıyla birlikte projemizi tamamlamış olduk. Satış sonrası servis desteğimizin de olduğunu elbette belirttik. Anadolu Üniversitesi klima projesini başarıyla tamamladık.

Anadolu Üniversitesi

Anadolu Üniversitesi, 1958 yılında Eskişehir İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi olarak temellerini atmıştır. 1982’de Anadolu Üniversitesi’ne dönüşen akademi, kısa zamanda Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden biri olmuştur. Eskişehir’in merkezinde yer alan 2 kampüs, 3’ü açık ve uzaktan öğretim veren 17 Fakülte (Lisans Düzeyi), 1’i Devlet Konservatuvarı olmak üzere 3 Yüksekokul, 4 Meslek Yüksekokulu (Önlisans Düzeyi), 9 Enstitü (5’i Lisansüstü ve Doktora Düzeyi) ve 30 Araştırma Merkezine ev sahipliği yapmaktadır.

İklim Plus Klima Yetkili Satış ve Servis Merkezi

1994 yılında kişi ve kurumların ısıtma, soğutma ve havalandırma ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuş olan İklim Plus firmamız 40 kişilik eğitimli teknisyen ekibi ve 20 araçlık filosuyla Türkiye’nin lider satış ve servis merkezlerinden biri olmaya devam etmektedir. Amacımız sektörümüze katkı sağlayan ve %100 müşteri memnuniyetiyle hizmet veren markamızın kalitesini her zaman korumaktır. Satışta ve serviste mükemmellik değişmez ilkemizdir!