Çiğköfteci Ömer Usta 200’den Fazla Şubesi İçin İklim Plus’ı Tercih Etti

Çiğköfteci Ömer Usta 200’den Fazla Şubesi İçin İklim Plus’ı Tercih Etti!

Türkiye’nin en büyük çiğköfte ağına sahip olan Çiğköfteci Ömer Usta, 200’den fazla şubesinin klima ihtiyaçlarını yetkili satış ve servis merkezimiz aracılığıyla karşıladı. Ödüllü satış merkezi olarak sektörde her zaman en iyi hizmeti verme hedefiyle hareket eden İklim Plus, Çiğköfteci Ömer Usta şubelerinde de kaliteli iklimlendirme sistemlerini kurmuş oldu.

Mitsubishi klima yetkili satış ve servis merkezimiz İklim Plus, mekana özel klima seçeneklerini sunduğu Çiğköfteci Ömer Usta şubelerinde güvenli montaj desteği de sağladı. İlk olarak keşif ekiplerimiz her mekanın büyüklüğüne, bulunduğu bölgeye, mekanın alacağı maksimum kişi sayısına göre kapasite hesabı yaptı. Ardından belirlenen klimaların montajı gerçekleştirildi. Çalışır halde teslim edilen klimalar hakkında kullanım önerileri de yapıldı. İklim Plus yetkili satış ve servis merkezi olarak Çiğköfteci Ömer Usta şubeleri için başarılı bir iklimlendirme projesini tamamlamış olduk.

Çiğköfteci Ömer Usta

Türkiye’nin hemen her ilinde şubesi olan, ünü dünyaya ulaşan Çiğköfteci Ömer Usta’nın hikayesi Adıyaman’da başlamış ve İstanbul’da devam etmiştir. Ömer Ustanın kendi lokantasında müşterilerine sunduğu çiğ köfte oldukça büyük bir beğeni kazanmıştır. Bunun üzerine Ömer Usta çiğ köfte üretim tesisi kurmuştur. Çiğ Köfteci Ömer Usta, ilerleyen yıllarda markalaşmış ve geniş şube ağıyla Türkiye’nin her yerinde hizmet vermeye başlamıştır. AB ve TSE standartlarına uygun olarak üretilen çiğköfteleri büyük fast food devleriyle yarışır hale gelmiştir.

İklim Plus Klima Yetkili Satış ve Servis Merkezi

1994 yılında kişi ve kurumların ısıtma, soğutma ve havalandırma ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuş olan İklim Plus firmamız 40 kişilik eğitimli teknisyen ekibi ve 20 araçlık filosuyla Türkiye’nin lider satış ve servis merkezlerinden biri olmaya devam etmektedir. Amacımız sektörümüze katkı sağlayan ve %100 müşteri memnuniyetiyle hizmet veren markamızın kalitesini her zaman korumaktır. Satışta ve serviste mükemmellik değişmez ilkemizdir!