Dönmezler İnşaat Kentsel Dönüşüm Projesinde İklim Plus’ı Tercih Etti

Dönmezler İnşaat Kentsel Dönüşüm Projesinde İklim Plus’ı Tercih Etti!

İnşaat sektörünün önemli kuruluşları arasında yer alan Dönmezler İnşaat, Okmeydanı Kentsel Dönüşüm Projesi’nde İklim Plus’ı tercih etti! Kurumsal işbirliklerimiz arasında yer alan Okmeydanı Kentsel Dönüşüm Projesi’nde ödüllü satış ve servis merkezimiz başarıyla yer aldı.

Mitsubishi klima yetkili satış ve servis merkezi İklim Plus olarak Dönmezler İnşaat’ın üstlendiği Okmeydanı Kentsel Dönüşüm Projesi’nde yapılan binaların klimalarının montajını deneyimli ekiplerimizle birlikte tamamladık. Keşif ekiplerimizle birlikte binaların büyüklüğüne, içinde yaşayacak olan kişi sayısına, iklim şartlarına göre kapasite hesabı yaptık. Klima modellerini kapasitelerine göre seçtikten sonra da montaj ekiplerimizle birlikte klimaları mekanlara en uygun şekilde monte ettik. İklim Plus Mitsubishi klima satış ve servis merkezi olarak bir iklimlendirme projesini daha başarıyla tamamlamış olduk.

Dönmezler İnşaat

İnşaat sektörünün önemli firmaları arasında yer alan Dönmezler İnşaat, deneyimli ve dinamik personeli, çağdaş ve teknolojik çalışma yöntemleriyle inşaat sektöründe güvenilir bir imaj yaratmış kuruluşlardandır.

Dönmezler İnşaat ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, teknoloji ve kalite açısından da sektöründe liderliğe yönelen bir şirket olarak müşterilerine en yüksek kaliteyi uygun fiyatlarla sunmaktadır. İnşaat sektöründe fark yaratan bir firma olmaya devam etmektedir.

İklim Plus Klima Yetkili Satış ve Servis Merkezi

1994 yılında kişi ve kurumların ısıtma, soğutma ve havalandırma ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuş olan İklim Plus firmamız 40 kişilik eğitimli teknisyen ekibi ve 20 araçlık filosuyla Türkiye’nin lider satış ve servis merkezlerinden biri olmaya devam etmektedir. Amacımız sektörümüze katkı sağlayan ve %100 müşteri memnuniyetiyle hizmet veren markamızın kalitesini her zaman korumaktır. Satışta ve serviste mükemmellik değişmez ilkemizdir!