Hilton Park SA VRF Sistemlerinde Bizi Tercih Etti

Hilton Park SA VRF Sistemlerinde Bizi Tercih Etti!

Türkiye’de 30’dan fazla oteli ile hizmet veren Hilton Park oteller zincirinin bir üyesi olan Hilton Park SA, VRF klima sistemlerinde İklim Plus klima yetkili satış ve servis merkezimizi tercih etti!

İstanbul’un merkezi noktalarından birinde yer alan Hilton Park SA için iklimlendirme projesi hazırlayan ekiplerimiz başarılı bir montaj ve kurulum çalışmalarının ardından projeyi tamamladı. Bina içinde VRF sisteminin kurulumunu gerçekleştiren markamız Hilton Park SA klima projesini başarıyla bitirmiş oldu.

Hilton Park SA – Tatilde Ayrıcalık!

Nişantaşı’nda bulunan ünlü alışveriş noktalarına yürüme mesafesinde olan Hilton Istanbul ParkSA, Maçka Parkı’nın hemen yanı başında, şehrin kalbi olan Taksim Meydanı ile Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’ne oldukça yakın bir konumda misafirlerini ağırlamaktadır.

Yüksek katılımcı kapasitesine sahip 10 adet toplantı odası ile iş seyahatlerinizde kullanabileceğiniz 24 saat açık iş merkezi, Türk, Akdeniz ve Dünya mutfaklarını deneyebileceğiniz 7 Restaurant & Bar, spor salonu ve konforlu hizmetleriyle Türkiye’nin en iyi otelleri arasında yer almaktadır.

İklim Plus Klima Yetkili Satış ve Servis Merkezi

1994 yılında kişi ve kurumların ısıtma, soğutma ve havalandırma ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuş olan İklim Plus firmamız 40 kişilik eğitimli teknisyen ekibi ve 20 araçlık filosuyla Türkiye’nin lider satış ve servis merkezlerinden biri olmaya devam etmektedir. Amacımız sektörümüze katkı sağlayan ve %100 müşteri memnuniyetiyle hizmet veren markamızın kalitesini her zaman korumaktır. Satışta ve serviste mükemmellik değişmez ilkemizdir!