Hürok İnşaat Mermer İklim Plus’ı Tercih Etti

Hürok İnşaat Mermer İklim Plus’ı Tercih Etti!

Kütahya’da kurulan, İstanbul ve Amerika’da faaliyetlerini sürdüren Hürok İnşaat Mermer, firması için özel iklimlendirme çözümlerinde bizi tercih etti! Türkiye’nin ödüllü satış ve servis merkezlerinden biri olan İklim Plus ekibimiz, Hürok İnşaat’ın kurumsal binaları için satış ve montaj süreçlerini başarıyla yürüttü.

Mitsubishi klima yetkili satış ve servis merkezi İklim Plus olarak ofis tipi klimalar, multi ve VRF sistemler için proje hazırladığımız Hürok İnşaat Mermer firmasının kullandığı binalarda A sınıfı konfor yaratacak, maksimum verim sağlayacak, kolay kullanımlı ve masrafsız klimaların montajını tamamladık. Keşif ekiplerimizle birlikte mekan özelliklerine göre doğru klimaları belirleyerek istenen ısıtma ve soğutma kapasitelerine sahip cihazların satışını yaptıktan sonra hızlı bir montaj süreci gerçekleştirdik. Her projede olduğu gibi Hürok İnşaat için de memnuniyet yaratan bir projeyi tamamlamış olduk.

Hürok İnşaat Mermer

1981 Yılında Kütahya’da kurulan 133.000 metre kare alanda faaliyetlerini kesintisiz olarak sürdürmektedir. Amerika’da da deposu bulunan firmanın Florida merkezli United States, Kanada, Meksika, Merkez Amerika, Güney Amerika ve Karayipler’de de dağıtım merkezleri bulunmaktadır. Hürok İnşaat Mermer kalitesini sadece yurt içinde değil ihracat hacmi ve ürün kalitesi ile yurt dışında da kanıtlamış, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında sektörün saygın markaları arasında yerini almıştır. Dünya kalite standartlarında üretim yapmakta, satış ve satış sonrası hizmet ağıyla tüketici ihtiyaçlarını maksimum seviyede karşılamaktadır.

İklim Plus Klima Yetkili Satış ve Servis Merkezi

1994 yılında kişi ve kurumların ısıtma, soğutma ve havalandırma ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuş olan İklim Plus firmamız 40 kişilik eğitimli teknisyen ekibi ve 20 araçlık filosuyla Türkiye’nin lider satış ve servis merkezlerinden biri olmaya devam etmektedir. Amacımız sektörümüze katkı sağlayan ve %100 müşteri memnuniyetiyle hizmet veren markamızın kalitesini her zaman korumaktır. Satışta ve serviste mükemmellik değişmez ilkemizdir!