İklimSA 2009 Yılı En Yüksek Ciro Ödülü Türkiye 5.si İklim Plus

İklimSA 2009 Yılı En Yüksek Ciro Ödülü Türkiye 5.si İklim Plus

29 – 31 Mart 2010 tarihlerinde Antalya’da düzenlenen ve iklimlendirme sektörünün en iyilerinin buluştuğu İklimsa Merkezleri Toplantısı’nda senenin en yüksek cirolarını yapan klima satış merkezleri ödüllendirildi. Türkiye’nin iklimlendirme devi İklimsa tarafından verilen ödüllerde İklim Plus 2009 Yılı En Yüksek Ciro Türkiye 5.cisi ödülünü aldı.

Klima sektörünün en güçlü isimlerinin bulunduğu ve Antalya’nın en iyi otellerinden birinde geniş bir katılımla düzenlenen İklimsa Merkezleri Toplantısı’nda Türkiye’nin en yüksek 5.cirosunu yaparak ödüle layık görülen ekibimiz de oradaydı. Sektörün geleceğinin konuşulduğu, satış ve kampanya stratejilerinin tartışıldığı 29 – 31 Mart 2010 tarihleri arasında düzenlenen etkinlikte bayiler ve satış departmanları büyüme hedeflerini de paylaştılar.

İklim Plus ailesi olarak layık görüldüğümüz 5. En Yüksek Ciro Ödülü’nü firmamızın kurucusu alırken tüm ekibimize teşekkürlerini iletti. Bir sonraki yılda da rakiplerimize fark atacağımızı belirtti.

İklim Plus Klima Yetkili Satış ve Servis Merkezi

1994 yılında kişi ve kurumların ısıtma, soğutma ve havalandırma ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuş olan İklim Plus firmamız 40 kişilik eğitimli teknisyen ekibi ve 20 araçlık filosuyla Türkiye’nin lider satış ve servis merkezlerinden biri olmaya devam etmektedir. Amacımız sektörümüze katkı sağlayan ve %100 müşteri memnuniyetiyle hizmet veren markamızın kalitesini her zaman korumaktır. Satışta ve serviste mükemmellik ilkemizdir!