İklimSA 2009 Yılı Yedek Parça En Yüksek Ciro Ödülü Türkiye 5.si İklimPlus

İklimSA 2009 Yılı Yedek Parça En Yüksek Ciro Ödülü Türkiye 5.si İklimPlus

Türkiye’nin iklimlendirme devi İklimsa tarafından 31 Mart – 2 Nisan 2010 tarihinde düzenlenen İklimsa Yetkili Servisleri Toplantısı’nda 2009 Yılı Yedek Parça En Yüksek Ciro Ödülü İklim Plus’ın oldu!

Sektörün en güçlü klima satış ve servis merkezlerinden biri olan İklim Plus ailesi, Türkiye’nin en yüksek 5.cirosunu yaparak ödüle layık görüldü. Antalya’nın en iyi otellerinden birinde düzenlenen İklimsa Yetkili Servisleri Toplantısı’na, İklimsa satış ve servis merkezleri katıldı. Sektörün geleceğinin konuşulduğu, satış ve kampanya stratejilerinin tartışıldığı 31 Mart – 2 Nisan tarihleri arasında keyifli etkinlikler de düzenlendi. Bayiler, yöneticiler ve satış uzmanları büyüme hedeflerini de tartıştılar.

İklim Plus ailesi olarak layık görüldüğümüz Yedek Parça En Yüksek Ciro Ödülü’nü firmamızın kurucusu alırken tüm ekibimize teşekkürlerini iletti.  Bir sonraki sezonda da büyük bir hevesle çalışacağımızın altını çizdi.

İklim Plus Klima Yetkili Satış ve Servis Merkezi

40 kişilik eğitimli teknisyen ekibi ve 20 araçlık filosuyla Türkiye’nin lider satış ve servis merkezlerinden olan İklim Plus, geniş ürün ve hizmet gamıyla İstanbul’da her eve klima çözümlerini ulaştırmaya devam ediyor. Her sezon yeni hedeflerle satış ve hizmetlerini geliştiriyor. Ailemizin bir parçası olan herkese teşekkürler!