İklimSA 2010 Yılı En Yüksek Ciro Ödülü Türkiye 5.si İklim Plus

İklimSA 2010 Yılı En Yüksek Ciro Ödülü Türkiye 5.si İklim Plus

Klima sektöründe 2010 yılının en yüksek ciro ödülleri sahiplerini buldu! Her sene düzenlenen ve klima satış ekiplerinin ödüllendirildiği İklimsa Merkez Toplantısı 18 – 20 Mart 2011 tarihinde klima bayilerinin yoğun katılımıyla gerçekleşti. Türkiye’nin iklimlendirme devi İklimsa tarafından verilen ödüllerde İklim Plus 2010 Yılı En Yüksek Ciro Türkiye 5.cisi ödülünü aldı.

Rekabetin en yoğun olduğu sektörlerden biri olan klima sektörünün güçlü isimlerinin bulunduğu İklimsa Merkez Toplantısı süresince klima teknolojisinin geleceği, pazar durumu, satış ve servis ekiplerinin verimliliği, ciro artırma stratejileri konuşuldu. Gecenin ilerleyen saatlerinde ciro ödülleri dağıtılırken Türkiye’nin en yüksek 5.cirosunu yaparak ödüle layık görülen ekibimiz de oradaydı. Büyüme hedeflerinin paylaşıldığı 3 gün süren etkinlikte 2010 yılının değerlendirmesinin yanı sıra 2011 hedefleri konuşuldu.

Türkiye genelindeki tüm İklimSA merkezlerinin bir araya geldiği toplantıda farklı kategorilerde başarı elde eden bayiler ödüllendirildi. İklim Plus ailesi olarak layık görüldüğümüz 5. En Yüksek Ciro Ödülü’nü firmamızın kurucusu aldı.

İklim Plus Klima Yetkili Satış ve Servis Merkezi

1994 yılında kişi ve kurumların ısıtma, soğutma ve havalandırma ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuş olan İklim Plus firmamız 40 kişilik eğitimli teknisyen ekibi ve 20 araçlık filosuyla Türkiye’nin lider satış ve servis merkezlerinden biri olmaya devam etmektedir. Amacımız sektörümüze katkı sağlayan ve %100 müşteri memnuniyetiyle hizmet veren markamızın kalitesini her zaman korumaktır. Satışta ve serviste mükemmellik değişmez ilkemizdir!