İklimSA 2011 Yılı En Yüksek Ciro Ödülü Türkiye 5.si İklim Plus

İklimSA 2011 Yılı En Yüksek Ciro Ödülü Türkiye 5.si İklim Plus

Ciro rekortmeni İklimsa bayi ve servisleri İklimsa Merkezleri Toplantısı’nda bir araya geldi. 2011 yılının en yüksek ciro ödüllerinin sahiplerini bulduğu gecede başarılı satış ekipleri taktir topladı. Her sene düzenlenen ve klima İklimsa Merkezleri Toplantısı bu sene de 22 – 24 Şubat tarihlerinde düzenlenirken Türkiye’nin iklimlendirme devi İklimsa tarafından verilen ödüllerde İklim Plus 2011 Yılı En Yüksek Ciro Türkiye 5.cisi ödülünü aldı.

İstanbul’un ve Türkiye’nin en iyi satış ekiplerinden birine sahip olan İklim Plus ailesi olarak her sene kazandığımız ödüllere bir yenisini daha ekledik. İklimsa Merkezleri Toplantısı süresince klima teknolojisinin ve pazarın geleceği, yeni yıl hedefleri ve projeleri de paylaşıldı. Türkiye’nin en yüksek 5.cirosunu yaparak ödüle layık görülen ekibimiz de verimlilik hedeflerini sektörün diğer isimleriyle paylaştı. 3 gün süren etkinlikte 2011 yılının değerlendirmesinin yanı sıra 2012 hedefleri de konuşuldu.

Türkiye genelindeki tüm İklimSA merkezlerinin bir araya geldiği toplantıda farklı kategorilerde verilen başarı ödülleri sahiplerine ulaştı. İklim Plus ailesi olarak layık görüldüğümüz 5. En Yüksek Ciro Ödülü’nü firmamızın kurucusu aldı.

İklim Plus Klima Yetkili Satış ve Servis Merkezi

Türkiye’nin lider klima servis ve satış merkezlerinden biri olmaya devam eden İklimPlus firmamız 40 kişilik teknisyen ekibi ve 20 araçlık filo ile birlikte 1994 yılından itibaren kişisel ve kurumsal iklimlendirme çalışmalarıyla hizmet vermektedir. Her biri alanında uzman satış ve servis çalışanlarımız ihtiyaçlarınıza anında cevap vermek için yıl boyu hizmet sunmaktadır. Amacımız sektörümüze katkı sağlayan ve %100 müşteri memnuniyetiyle hizmet veren markamızın kalitesini her zaman korumaktır.