İklimSA 2012 Yılı En Yüksek Ciro Ödülü İstanbul Bölge 3.sü İklim Plus

İklimSA 2012 Yılı En Yüksek Ciro Ödülü İstanbul Bölge 3.sü İklim Plus

2012 İklimsa Merkezleri Toplantısı’ndan 2 ödülle döndük. Türkiye geneli en yüksek 5. Ciroyu yapan ekibimiz İstanbul’da ise en yüksek 3. Ciroyu yaparak bir ödüle daha layık görüldü.

27 Şubat – 1 Mart 2013 tarihinde gerçekleştirilen ve 2012’nin en iyi satış ve servis ekiplerinin ödüllendirildiği İklimsa Merkezleri Toplantısı’nda yıl boyu birbirleriyle kıyasıya rekabet içinde olan klima bayileri bir araya geldi. 3 gün süren organizasyonda ödül töreninin yanı sıra sektör toplantıları yapıldı ve eğitimler verildi. Klima sektörünün geleceği üzerinde tartışılırken 2013 hedefleri açıklandı. Gelişen klima teknolojisi, mevcut başarıların nasıl artırılacağı konuşuldu ve yeni bayilere önerilerde bulunuldu.

Türkiye genelindeki tüm İklimSA merkezlerinin bir araya geldiği toplantıda farklı kategorilerde başarı elde eden bayilere ödülleri verilirken İklim Plus ailesi olarak layık görüldüğümüz En Yüksek Ciro Ödülü İstanbul Bölge 3.sü Ödülü’nü firmamızın kurucusu aldı.

İklim Plus Klima Yetkili Satış ve Servis Merkezi

20 yılı aşan deneyimimiz, eğitimli teknisyenlerimiz ve çağrı merkezimiz, geniş satış ve servis ağımız, orijinal yedek parça depolarımız ve yenilikçi bakış açımızla Türkiye’nin lider satış ve servis merkezlerinden biri olmaya devam etmekteyiz. En yeni klima modellerini satış ve satış sonrası desteğimizle müşterilerimize sunmaktayız. Sektörümüzde her zaman kendini geliştiren ve ileriye bakan bir firma olarak yer almaktayız.