İklimSA 2012 Yılı En Yüksek Ciro Ödülü Türkiye 5.si İklim Plus

İklimSA 2012 Yılı En Yüksek Ciro Ödülü Türkiye 5.si İklim Plus

Her sene olduğu gibi 2012 yılında da İklimPlus firmamız, İklimsa Merkezleri Toplantısı’ndan eli boş dönmedi! 2012 yılı en yüksek ciro ödülünü ilk 5 te yer alarak hanesine yazdırdı. 27 Şubat – 1 Mart 2013 tarihinde gerçekleştirilen ve 2012’nin en iyi satış ve servis ekiplerinin ödüllendirildiği İklimsa Merkezleri Toplantısı bu sene de oldukça keyifli geçti. Türkiye’nin iklimlendirme devi İklimsa tarafından verilen ödüllerde İklim Plus 2012 Yılı En Yüksek Ciro Türkiye 5.cisi ödülünü aldı.

Klima satış ve servis merkezlerinin bir araya geldiği bu büyük organizasyonda ciro ödüllerinin yanı sıra rekabetin en yoğun olduğu sektörlerden biri olan klimanın geleceği, sektörün pazar payı konuşulurken 2012 değerlendirmesi yapıldı. Türkiye’nin en yüksek 5.cirosunu yaparak ödüle layık görülen ekibimiz 3 gün süren etkinlikte diğer merkezlerle birlikte mevcut başarılarının yanı sıra gelecek dönem hedef ve vizyonlarını da paylaştı.

Türkiye genelindeki tüm İklimSA merkezlerinin bir araya geldiği toplantıda farklı kategorilerde başarı elde eden bayilere ödülleri verilirken İklim Plus ailesi olarak layık görüldüğümüz 5. En Yüksek Ciro Ödülü’nü firmamızın kurucusu aldı.

İklim Plus Klima Yetkili Satış ve Servis Merkezi

1994 yılında kişi ve kurumların ısıtma, soğutma ve havalandırma ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuş olan İklim Plus firmamız 40 kişilik eğitimli teknisyen ekibi ve 20 araçlık filosuyla Türkiye’nin lider satış ve servis merkezlerinden biri olmaya devam etmektedir. Amacımız sektörümüze katkı sağlayan ve %100 müşteri memnuniyetiyle hizmet veren markamızın kalitesini her zaman korumaktır. Satışta ve serviste mükemmellik değişmez ilkemizdir!