İklimSA 2016 Yılı En Yüksek Ciro Ödülü İstanbul 2.si İklimPlus

İklimSA 2016 Yılı En Yüksek Ciro Ödülü İstanbul 2.si İklimPlus

İstanbul’un ödüllü klima bayilerinden biri olarak bu seneki 4. Ödülümüzü de almış olduk. İklimSA tarafından 21 – 23 Mart 2017 tarihlerinde Kıbrıs’ta düzenlenen İklimsa Merkezleri ve Yetkili Servisleri Toplantısı’nda 2016 Yılı En Yüksek Ciro İstanbul Bölge 2.si Ödülü İklim Plus’ın oldu.

İklimSA’nın Türkiye genelindeki iklimlendirme merkezleri ve yetkili servisleri Kıbrıs’ta bir araya geldi. 3 gün süren etkinlikte, 2016 yılı değerlendirmesinin yanı sıra 2017 hedefleri paylaşıldı ve farklı kategorilerde başarı elde eden İklimSA bayileri ödüllendirildi. İklim Plus ailesi, İstanbul’un en yüksek 2.cirosunu yaparak ödüle layık görüldü. Kıbrıs’ın keyifli atmosferinde düzenlenen İklimsa Merkezleri ve Yetkili Servisleri Toplantısı’nda ayrıca bayiler, yöneticiler ve satış uzmanları büyüme hedeflerini de tartıştılar.

İklim Plus ailesi olarak layık görüldüğümüz En Yüksek Ciro Ödülü’nü firmamızın kurucusu alırken tüm ekibimize teşekkürlerini iletti.  Bir sonraki sezonda da büyük bir hevesle çalışacağımızın altını çizdi. Toplantıda “Bölgesel Ciro”, “En Yüksek Ciro Artışı”, “En Çok Üretilen Proje” ödülleri de sahiplerini buldu.

İklim Plus Klima Yetkili Satış ve Servis Merkezi

1994 yılında kişi ve kurumların ısıtma, soğutma ve havalandırma ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuş olan İklim Plus firmamız 40 kişilik eğitimli teknisyen ekibi ve 20 araçlık filosuyla Türkiye’nin lider satış ve servis merkezlerinden biri olmaya devam etmektedir. Amacımız sektörümüze katkı sağlayan ve %100 müşteri memnuniyetiyle hizmet veren markamızın kalitesini her zaman korumaktır. Satışta ve serviste mükemmellik değişmez ilkemizdir!