İklimSA 2016 Yılı En Yüksek Ciro Ödülü Türkiye 5.si İklim Plus

İklimSA 2016 Yılı En Yüksek Ciro Ödülü Türkiye 5.si İklim Plus

Ciro rekortmeni İklimsa bayi ve servisleri İklimsa Merkezleri ve Yetkili Servisleri Toplantısı’nda bir araya geldi.

2016 yılının en yüksek ciro ödüllerinin verildiği 3 gün süren etkinlikte 2016 yılı değerlendirmesinin yanı sıra 2017 hedefleri paylaşıldı ve farklı kategorilerde başarı elde eden İklimSA bayileri ödüllendirildi. 21 – 23 Mart tarihlerinde düzenlenen toplantıda İklim Plus 2016 Yılı En Yüksek Ciro Türkiye 5.cisi ödülünü aldı. Birbirinden güçlü bayilerin yarıştığı ciro kategorisinde ilk 5’te yer alan ekibimiz taktir topladı.

2016’da cirosunu bayileriyle birlikte %37 artıran İklimSA, mevcut başarılarının yanı sıra gelecek dönem hedef ve vizyonunu da katılımcılara iletti. Türkiye’nin en yüksek 5.cirosunu yaparak ödüle layık görülen ekibimiz de verimlilik hedeflerini sektörün diğer isimleriyle paylaştı. 5. En Yüksek Ciro Ödülü’nü firmamızın kurucusu aldı.

İklim Plus Klima Yetkili Satış ve Servis Merkezi

20 yılı aşkın süredir Türkiye’nin lider klima servis ve satış merkezlerinden biri olarak sektörde yer alan İklim Plus firmamız, 40 kişilik teknisyen ekibi ve 20 araçlık filo ile birlikte 1994 yılından itibaren kişisel ve kurumsal iklimlendirme projeleriyle her mekan için ısıtma ve soğutma çözümleri üretmektedir. Her biri alanında uzman satış ve servis çalışanlarımız ihtiyaçlarınıza anında cevap vermek için yıl boyu hizmet sunmaktadır. Amacımız sektörümüze katkı sağlayan ve %100 müşteri memnuniyetiyle hizmet veren marka profilimizi devam ettirmektir.