İklimSA 2016 Yılı En Yüksek Montaj Adedi Ödülü İstanbul Bölge 2.si İklim Plus

İklimSA 2016 Yılı En Yüksek Montaj Adedi Ödülü İstanbul Bölge 2.si İklim Plus

2016’da en yüksek montaj adedi ödülü İklim Plus’ın oldu! 2016 İklimsa Merkezleri Toplantısı’nda sektörün en başarılı bayilerine ödülleri verilirken İklim Plus olarak En Yüksek Montaj Adedi İstanbul Bölge 2.liği Ödülü’nü aldık.

26 – 29 Eylül 2016 tarihlerinde Bodrum’da düzenlenen ve 2016’nın en iyi satış ve servis ekiplerinin ödüllendirildiği İklimsa Merkezleri Toplantısı’nda yıl boyu birbirleriyle kıyasıya rekabet içinde olan klima bayileri bir araya geldi. 3 gün süren organizasyonda klima sektörünün geleceğinin konuşulduğu toplantılar yapılırken firmalar 2017 hedeflerini de açıkladılar.

Türkiye genelindeki tüm İklimSA merkezlerinin bir araya geldiği toplantıda “Bölgesel Ciro”, “En Yüksek Ciro Artışı”, “En Çok Üretilen Proje” ödülleri de sahiplerini buldu. İklim Plus ailesi olarak layık görüldüğümüz En Yüksek Montaj Adedi Ödülü İstanbul Bölge 2.liği Ödülü’nü firmamızın kurucusu aldı.

İklim Plus Klima Yetkili Satış ve Servis Merkezi

Türkiye’nin lider satış ve servis merkezlerinden biri olarak 20 yılı aşan iklimlendirme sektörü deneyimimiz, eğitimli teknisyenlerimiz ve satış ekiplerimiz, geniş servis ağımız, orijinal yedek parça depomuz ve uluslararası standartlardaki uygulamalarımız ile hizmet vermeye devam ediyoruz. En yeni klima modellerini satış ve satış sonrası desteğimizle müşterilerimize sunarken sektörümüzde her zaman kendini geliştiren, hizmet kalitesini artıran ve ileriye bakan bir firma olarak yer alıyoruz.