İklimSA 2016 Yılı Proje Üreten Ödülü Türkiye 5.si İklimPlus

İklimSA 2016 Yılı Proje Üreten Ödülü Türkiye 5.si İklimPlus

İklim Plus olarak 2016 yılındaki 3.ödülümüzü Türkiye’nin iklimlendirme devi İklimsa tarafından 21 – 23 Mart 2017 tarihlerinde Kıbrıs’ta düzenlenen İklimsa Merkezleri ve Yetkili Servisleri Toplantısı’nda aldık. Türkiye’nin en iyi İklimSA bayileri arasından sıyrılarak 2016 Proje Üreten Ödülü Türkiye 5.ciliğine layık görüldük!

Kıbrıs’ın muhteşem atmosferinde gerçekleşen 3 günlük organizasyonda “Bölgesel Ciro”, “En Yüksek Ciro Artışı”, “En Çok Üretilen Proje” ödülleri de sahiplerini buldu. 2016 yılı değerlendirmesinin yanı sıra 2017 hedefleri paylaşıldı. Her zaman kendini geliştiren ve projeler üreterek klima sektörüne katkıda bulunan İklim Plus firmamız, İklimsa Merkezleri ve Yetkili Servisleri Toplantısı’nda sektörün geleceğini de tartışma imkanı buldu.

İklim Plus ailesi olarak layık görüldüğümüz Proje Üreten Ödülü’nü firmamızın kurucusu alırken tüm ekibimize teşekkürlerini iletti.  Bir sonraki sezonda da büyük bir hevesle çalışacağımızın altını çizdi.

İklim Plus Klima Yetkili Satış ve Servis Merkezi

1994 yılında kişi ve kurumların ısıtma, soğutma ve havalandırma ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuş olan İklim Plus firmamız 40 kişilik eğitimli teknisyen ekibi ve 20 araçlık filosuyla Türkiye’nin lider satış ve servis merkezlerinden biri olmaya devam etmektedir. Amacımız sektörümüze katkı sağlayan ve %100 müşteri memnuniyetiyle hizmet veren markamızın kalitesini her zaman korumaktır. Satışta ve serviste mükemmellik değişmez ilkemizdir!