İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş. Klima Projelerinde İklim Plus’ı Tercih Etti

İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş. Klima Projelerinde İklim Plus’ı Tercih Etti!

Türkiye’de kuyumculuk sektörünün öncü kuruluşlarından biri olan İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş. iklimlendirme ihtiyaçları için 20 yıllı aşan sektörel deneyime sahip İklim Plus markamızı tercih etti. İstanbul Rafinerisi binalarında kullanılacak klimaların satışları ekibimiz tarafından yapılırken montajda da teknik personellerimiz yer aldı. Mitsubishi klima yetkili satış ve servis merkezimiz başarılı bir projeye daha imza attı.

Geniş ürün gamımızla hizmet sunduğumuz İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş. klima projemizde, firmanın şubelerine ve merkezlerine A sınıfı klimalarımızın konforunu ulaştırdık. Maksimum verimle çalışan sağlığa dost Mitsubishi klima modellerimizden en uygun olanlarını İstanbul Altın Rafinerisi için seçtik. Klima keşif ekiplerimizle birlikte ilk olarak mekanın kapasitesini belirlemek için BTU hesabımızı yaptık. Firma beklentilerini karşılayacak ısıtma ve soğutma değerlerine sahip olan klimaların montajını teknisyenlerimizle birlikte gerçekleştirdik. İklim Plus Mitsubishi klima satış ve servis merkezi olarak İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş. için başarılı bir klima projesini tamamlamış olduk.

İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş.

Kuyumculuk sektöründe lider olan İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş. ilk olarak Halaç Kuyumculuk adıyla 1995 yılında kurulmuştur. Sektörün ihtiyaçlarına altın rafinasyon işlemlerine başlamıştır. İstanbul Altın Borsası ve T.C. Hazine Müsteşarlığı’nın altın rafinerileri listesinde ilk resmi altın rafinerisi olarak yer alan İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş, aynı zamanda Dubai Altın Borsası’nın da üyesidir. Eylül 2011’de Londra Külçe Piyasaları Birliği’nin (LBMA) Dünyadaki En İyi Rafineler Listesine (Good Delivery List) girmeyi başarmıştır. Dünya altın rafinerisi sektöründe söz sahibi bir firma olmak için faaliyetlerine devam etmektedir.

İklim Plus Klima Yetkili Satış ve Servis Merkezi

1994 yılında kişi ve kurumların ısıtma, soğutma ve havalandırma ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuş olan İklim Plus firmamız 40 kişilik eğitimli teknisyen ekibi ve 20 araçlık filosuyla Türkiye’nin lider satış ve servis merkezlerinden biri olmaya devam etmektedir. Amacımız sektörümüze katkı sağlayan ve %100 müşteri memnuniyetiyle hizmet veren markamızın kalitesini her zaman korumaktır. Satışta ve serviste mükemmellik değişmez ilkemizdir!