İstanbul Büyükşehir Belediyesi İklim Plus’ı Tercih Etti

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İklim Plus’ı Tercih Etti!

İstanbul Belediyesi, klima çözümlerinde Türkiye’nin ödüllü satış ve servis merkezlerinden biri olan İklim Plus’ı tercih etti! İstanbul Belediyesi’ne ait çeşitli binaların iklimlendirme sistemi ekiplerimiz tarafından oluşturuldu. Mitsubishi klima yetkili satış ve servis merkezimiz başarılı bir projeye daha imza atmış oldu.

İklim Plus olarak ofis tipi klimalar ile multi klima sistemleri için proje hazırladığımız İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin kullanmış olduğu binalarda sağlıklı ve tasarruflu iklimlendirmeyi sağlamak için ilk olarak keşif ekiplerimizle birlikte kapasite hesabı yaptık. Mekanlarda çalışan kişi sayısına, bölgenin iklim şartlarına ve mekan büyüklüğüne göre gerekli olan klima modellerini belirledik. Ardından klimaların montajını yaparak kullanım önerilerinde bulunduk. İklim Plus Mitsubishi klima satış ve servis merkezi olarak İstanbul Büyükşehir Belediyesi için başarılı bir klima projesini tamamlamış olduk.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstanbul sınırlarının belediye işlerini yürüten başarılı bir kamu kuruluşudur. 32 ilçenin yetki alanına sahip, yatırımları ve projeleri ile Türkiye’nin en iyi belediyelerinden biri olan İstanbul Belediyesi, şehrimizi daha güzel hale getirecek çalışmalara imza atmaktadır. Kamu alanları ile vatandaşlarına dört dörtlük hizmet ilkesiyle hareket etmektedir.

İklim Plus Klima Yetkili Satış ve Servis Merkezi

1994 yılında kişi ve kurumların ısıtma, soğutma ve havalandırma ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuş olan İklim Plus firmamız 40 kişilik eğitimli teknisyen ekibi ve 20 araçlık filosuyla Türkiye’nin lider satış ve servis merkezlerinden biri olmaya devam etmektedir. Amacımız sektörümüze katkı sağlayan ve %100 müşteri memnuniyetiyle hizmet veren markamızın kalitesini her zaman korumaktır. Satışta ve serviste mükemmellik değişmez ilkemizdir!