Metro Turizm Ofis Klimalarında İklim Plus’ı Tercih Etti!

Metro Turizm Ofis Klimalarında İklim Plus’ı Tercih Etti!

Türkiye’nin ulaşım sektöründe lider şirketleri arasında yer alan Metro Turizm, genel merkez ofislerinde ve Silivri ofislerinde iklimlendirme çalışmaları için Mitsubishi klima yetkili satış ve servis merkezimizi tercih etti!

İklim Plus olarak ofis ve salon tipi klimalar ile VRF sistemlerinde proje sunduğumuz Metro Turizm firmasının sahip olduğu binalarda doğru iklimlendirmeyi sağlamak için keşif ekiplerimizle birlikte kapasite hesabı yaparak satın alınması gereken klima modellerini belirledik. Ardından klimaların montajını gerçekleştirerek kullanım koşulları hakkında bilgilendirmede bulunduk.  İklim Plus Mitsubishi klima satış ve servis merkezi olarak Metro Turizm için başarılı bir klima projesini tamamlamış olduk.

Metro Turizm – Lider Ulaşım Firması

Türkiye’nin en büyük karayolu taşıma şirketlerinden olan Metro Turizm, 1221 otobüsü ile yıllardır hizmet vermeye devam etmektedir. Metro Turizm, Türkiye’nin dört bir yanına yayılan 79 ilde toplam 1.000’den fazla aktif acentesiyle yurt içi ve yurt dışı bilet satışı hizmeti sunmaktadır. 307 adet şehir içi servis aracı ile yolcuları şehir içi ulaşımlarını sağlamaktadır.

Ülkemizin her yerine ulaşan otobüs ağıyla dikkat çeken Metro Turizm, sektörün liderlerinden biri olmaya devam edecektir.

İklim Plus Klima Yetkili Satış ve Servis Merkezi

1994 yılında kişi ve kurumların ısıtma, soğutma ve havalandırma ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuş olan İklim Plus firmamız 40 kişilik eğitimli teknisyen ekibi ve 20 araçlık filosuyla Türkiye’nin lider satış ve servis merkezlerinden biri olmaya devam etmektedir. Amacımız sektörümüze katkı sağlayan ve %100 müşteri memnuniyetiyle hizmet veren markamızın kalitesini her zaman korumaktır. Satışta ve serviste mükemmellik değişmez ilkemizdir!