Vodafone İklimlendirme Çözümlerinde İklim Plus’ı Tercih Etti!

Vodafone İklimlendirme Çözümlerinde İklim Plus’ı Tercih Etti!

Dünyanın en gelişmiş telekomünikasyon şirketlerinden olan Vodafone markasının İstanbul temsilciliklerindeki iklimlendirme çözümlerinde markamız İklim Plus, profesyonel ekipleriyle birlikte satış ve montaj hizmeti sundu. Mitsubishi klima yetkili satış ve servis merkezimiz Vodafone hizmet binalarında klima sistemlerinin kurulumunu gerçekleştirdi.

İklim Plus olarak mekana uygun klima projeleri hazırladığımız Vodafone’nun hizmet verdiği binalarda sağlıklı ve tasarruflu iklimlendirmeyi sağlamak için ilk olarak keşif ekiplerimizle birlikte kapasite hesabı yaptık. Mekanlarda çalışan kişi sayısına, bölgenin iklim şartlarına ve mekan büyüklüğüne göre gerekli olan klima modellerini belirledik. En yeni A sınıfı ve yüksek verimli modellerimizin montajını yaparak kullanım önerileri verdik. Vodafone için başarılı bir klima projesini tamamlamış olduk.

Vodafone Türkiye

Vodafone, 1991 yılında kurulmuş ve Newbury, Birleşik Krallık merkezli uluslararası bir telekomünikasyon şirketidir. Türkiye’de ise Telsim şirketinin açık artırmaya çıkmasıyla birlikte, Telsim’i satın alan Vodafone, 24 Mayıs 2006 tarihi itibariyle Türkiye pazarında yer almaya başlamıştır. 4 binden fazla çalışanı bulunan Vodafone, Türkiye’de 2G, 3G, 4.5G (Nisan 2016 itibariyle), GPRS, EDGE, SMS, MMS, MVS, Bas Konuş ve telesekreter hizmetleri sunmaktadır.

İklim Plus Klima Yetkili Satış ve Servis Merkezi

1994 yılında kişi ve kurumların ısıtma, soğutma ve havalandırma ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuş olan İklim Plus firmamız 40 kişilik eğitimli teknisyen ekibi ve 20 araçlık filosuyla Türkiye’nin lider satış ve servis merkezlerinden biri olmaya devam etmektedir. Amacımız sektörümüze katkı sağlayan ve %100 müşteri memnuniyetiyle hizmet veren markamızın kalitesini her zaman korumaktır. Satışta ve serviste mükemmellik değişmez ilkemizdir!