İade

Kargo İade

 • Aldığınız her ürün, ilgili üretici veya ithalatçı firmanın garantisi altındadır. Satın aldığınız ürün ile beraber göndereceğimiz fatura garanti belgesi yerine geçmektedir. Bu nedenle göndereceğimiz faturayı özenle saklayınız. Ürünlerimizi kullanmadan önce kullanım kılavuzunu ve kullanım talimatlarını dikkatlice okuyunuz.
 • Almış olduğunuz ürünü kullanmadan, tahrip etmeden ve bozmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. Orijinal kutusu veya ambalajı bozulmuş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Müşteri, ürünü kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura ( sizdeki bütün kopyalarıyla ) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.  İade etmek istediğiniz ürünün faturası şirket adına düzenlenmiş ise, geri iade ederken ilgili şirketin düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. İade faturasının, kargo payı dahil edilmeden kesilmesi gerekmektedir.
 • Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.
 • Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 • Müşteri, ürünü kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybını tazminle yükümlüdür.
 • Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi halinde, iade edilen ürün firmaya ulaştığı andan itibaren on beş (15) iş günü içerisinde ürün bedeli iade edilir.
 • Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma durumları tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade alınmaz.
 • Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici veya ithalatçı firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.
 • Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir. Ancak iade etmek istediğiniz  ürün ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.
 • İadesi kabul edilen  ürün firmamızın iade bölümü tarafından incelenir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 3 ile 7 gün arasında değişmektedir. Ürünün tüm fatura kopyaları ile beraber eksiksiz olarak elimize ulaşmasından itibaren en geç 15 iş günü içerisinde ücreti kredi kartınıza veya banka hesabınıza iade edilecektir.
 • Orijinal ambalajı bozulmamak ve ürüne zarar vermemiş olmak kaydıyla iade etmek istediğiniz ürün kolilerinin üzerine Mitsubishi Klima posta adresini yazmayı unutmayınız. Ayrıca müşteri hizmetlerinden iade işleminiz ile ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
 • Size teslim edilen ürünler ilgili herhangi bir probleminiz olması durumunda 44 1 156 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Havale ya da EFT ile sipariş iptali

Havale ya da EFT seçeneği ile ödeme yapmayı beyan ettikten sonra ödeme yapmadan önce iptal etmek istediğiniz ürünü bekleyen siparişlerinizden iptal edebilirsiniz.

Kredi kartı ile sipariş iptali

Kredi kartı ile ödeme yaptıktan sonra ve ürününüz henüz kargoya verilmemiş ise yardım bölümünden Müşteri Hizmetlerine mail atarak iptal edebilirsiniz. Müşteri Hizmetleri İlgililerimiz ürün iptal ve kredi kartı iade işlemini en kısa sürede yapacaklardır.

Kapıda ödeme ile sipariş iptali

Kapıda ödeme ile sipariş verdikten sonra iptal etmek isterseniz sipariş durumunuz hazırlanıyor durumunda ödeme yapmadan önce iptal etmek istediğiniz ürünü bekleyen siparişlerinizden iptal edebilirsiniz.

Mitsubishi Klima Gizlilik Politikası