Teslimat Bilgileri & Kargo

Siparişinizin Hazırlanması

Satın aldığınız ürünün kargoya verilmesi işlemleri kredi kartı ile yapılan alışverişlerde 15.00’dan önce işlem yapılması halinde aynı gün gerçekleştirilecek olup, 15.00’dan sonra yapılan alışverişler ise bir sonraki iş gününde yapılacaktır. Havale ile gerçekleştirilecek alışverişleriniz ise firmamızla 15:00’ dan önce iletişime geçilmesi halinde aynı gün, bu süreden sonra iletişime geçilmesi halinde ise ertesi iş gününde kargolama işlemi gerçekleştirilecektir.

Siparişinizdeki ürünlerin stok durumundan kaynaklanabilecek bir sorun yaşandığı takdirde Mitsubishi Klima Müşteri Hizmetleri yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

Siparişinizin Kargo Takibi

Ürünün teslim edilmesi ise bulunulan bölgenin mesafesine göre 1 gün ila 7 gün arasında değişkenlik gösterebilmektedir. (Marmara bölgesi 1-3 gün, diğer bölgeler 1-7 gün)

Siparişleriniz kargoya verildikten sonra sistemimizde kayıtlı olan mail adresinize, ürününüzü size teslim edecek olan kargo firmasının adı ve takip numaranız gönderilecektir.

Siparişlerinizi takip etmek için size gönderilen takip numarası ile kargo firmasının internet adresinden siparişinizin ne durumda olduğunu öğrenebilirsiniz.

Sitemizden almış olduğunuz ürünlerin tamamı üretici firmaların garanti kapsamı altındadır. Herhangi bir arıza, sorunlu ürün olması durumunda ilgili markanın yetkili servisine ürününüzü götürerek servis hizmeti alabilirsiniz.

Kargo Ücretleri

Mitsubishi Klima İnternet Mağazasından ve telefonla sipariş verdiğiniz ürünlerin kargo ücreti orijinal ambalajlarının hacimlerine (desilerine*) göre hesaplanmaktadır. Gönderilerin yapılacağı il-ilçe bilgisinin kargo ücretine etkisi yoktur.

Desi olarak adlandırılan bu ölçümleme sistemine göre bir ürünün desisi santimetreküp cinsinden hacminin 3000’e bölünmesiyle hesaplanır. Desileri ondalıklı rakam olan ürünlerin kargo fiyatları üste yuvarlanarak hesap edilir.

Mitsubishi Klima Garanti Şartları